خدمات گروه دِوِلوکو

زندگی در قبرس شمالی دارای مزایایی از جمله آب و هوای مدیترانه ای، پايين بودن هزینه های زندگی نسبت به سایر کشورها، امکان خرید ملک، تحصیل در مدارس بین المللی و دانشگاه های سطح بالا، داشتن حساب بانکی بین المللی، امکان کار، درآمدزایی و غیره است.

مهاجرت به قبرس
پذیرش تحصیلی
سرمایه گذاری در قبرس

مهاجرت به قبرس

قبرس شمالی به عنوان سومین جزیره بزرگ در دریــای مـدیترانه و پنجمین کشور امن کشور جهان شناخته شده است، این جــزیره با نام پــــارادایس یا همـــان جــزیره ی بهشتی معروف می باشد و همه ساله توجه عده ی زیادی از گردشگران از کشور های اروپایی، انگلیس، ترکیه و ایران را به خود جلب می کند. قبرس دارای تابستان های گرم و خشک و زمستان های معتدل است. آب هوای معتدل و مدیترانه ای این کشور و از سوی دیگر هزینه ی مقرون به صرفه و ارزان قیمت برای سفر به این کشور مورد توجه تعداد زیادی از گردشگران از نقاط مختلف به این کشور می باشد. جزیره ی قبرس شمالی با دارا بودن آب وهوای ملایم و معتدل مدیترانه ای یکی از بهترین پتانسیل های گردشگری جهان شناخته می شود. همچنین طبیعت زیبا، تاریخ پر طراوت و جنگل های سر سبز، دریای آبی درخشان و شفاف این جزیره را اقامتگاهی مناسب برای کسانی به دنبال استراحت، آرامش، کشف ناشناخته ها، ورزش های آبی (از قبیل شنا، واتر پول، اسکوبا دایوینگ، موج سواری، جت اسکی، والیبال ساحلی) هستند تبدیل کرده است.

پذیرش تحصیلی

هزینه تحصیل در قبرس نسبت به کیفیت تحصیلی ارائه شده مقرون به صرفه است و شهریه دانشگاه های قبرس در مقایسه با سایر نقاط اروپا به شدت مناسب است . کشور قبرس امکانات تحصیلی مناسبی را جهت دانشجویان فراهم می آورد. هر سال بیشتر از 10 هزار دانشجو برای تحصیل به قبرس مهاجرت می کنند . پذیرش از دانشگاه های قبرس مطابق سوابق تحصیلی فرد متقاضی است و هیچ نوع آزمون ورودی برای دانشگاه های قبرس وجود ندارد، تنها آزمون در قبرس آزمون تعیین سطح زبان انگلیسی برای ورود به دانشگاه های کشور قبرس است.

سرمایه گذاری در قبرس

ﻗﯿﻤﺖ ﻣﻠﮏ ﺑﺎ ﺗﻮﺟﻪ ﺑﻪ ﻣﻮﻗﯿﻌﺖ ﻫﺎی ﻣﮑﺎﻧﯽ و اﻣﮑﺎﻧﺎت واﺣﺪ ﻣﺘﻐﯿﺮ ﻣﻲ ﺑﺎﺷﺪ. از ﮐﻮﭼﮑﺘﺮﯾﻦ واﺣﺪﻫﺎ(ﺳﻮﯿﯾﺖ) ﺗﺎ آﭘﺎرﺗﻤﺎن ﻫﺎی ﻟﻮﮐﺲ وﯾﻼﯾﯽ،ﭘﻨﺖ ﻫﺎوس و ﺳﺎﺣﻠﯽ، ﺑﻪ راﺣﺘﯽ ﻣﯿﺘﻮاﻧﯿﺪ ﺑﺎ ﺣﺪاﻗﻞ ﭼﻬﻞ ﻫﺰار ﭘﻮﻧﺪ ﺻﺎﺣﺐ ﺧﺎﻧﻪ ی ﺧﻮد ﺷﻮﯾﺪ وشاید بتوان گفت ارزان تر از ایران و سایر کشورها خرید ملک تنها با پرداخت اولیه سی درصد (30%) از ارزش ملک امکان پذیر بوده و می توانید اقامت خود را دریافت کنید .

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

مقایسه املاک

مقایسه