خدمات گروه دِوِلوکو

زندگی در قبرس شمالی دارای مزایایی از جمله آب و هوای مدیترانه ای، پايين بودن هزینه های زندگی نسبت به سایر کشورها، امکان خرید ملک، تحصیل در مدارس بین المللی و دانشگاه های سطح بالا، داشتن حساب بانکی بین المللی، امکان کار، درآمدزایی و غیره است.

مهاجرت به قبرس
پذیرش تحصیلی
سرمایه گذاری در قبرس

مهاجرت به قبرس

پذیرش تحصیلی

هزینه تحصیل در قبرس نسبت به کیفیت تحصیلی ارائه شده مقرون به صرفه است و شهریه دانشگاه های قبرس در مقایسه با سایر نقاط اروپا به شدت مناسب است . کشور قبرس امکانات تحصیلی مناسبی را جهت دانشجویان فراهم می آورد. هر سال بیشتر از 10 هزار دانشجو برای تحصیل به قبرس مهاجرت می کنند.

پذیرش از دانشگاه های قبرس مطابق سوابق تحصیلی فرد متقاضی است و هیچ نوع آزمون ورودی برای دانشگاه های قبرس وجود ندارد، تنها آزمون در قبرس آزمون تعیین سطح زبان انگلیسی برای ورود به دانشگاه های کشور قبرس است.

سرمایه گذاری در قبرس

 گروه شرکت های دِوِلوکو با بیش از ١٠٠٠معامله موفق و سه شعبه فعال در شهرهای ایسکله (لانگ بیچفاماگوستا و گیرنه، در طول بیش از یک دهه فعالیت خود در زمینه امور ملکی، مشاوره سرمایه گذاری، مشاوره تحصیلی، راه اندازی کسب و کار و … به عنوان بزرگترین و معتبرترین شرکت املاک ایرانی، توانسته ایم اعتماد شما را از لحظات ابتدایی تصمیم گیری و انتخاب، در این مسیر بدست آوریم.
امید داریم که همچنان بتوانیم در راستای تحقق اهداف شما گام برداریم.

مقایسه املاک

مقایسه